Порука директорице

Порука директора школе!

Poruka direktorice

Бити ђак и наставник наше школе је част и задовољство.
Наша школа данас с поносом прославља свој дан, ДАН ШКОЛЕ.
Наша школа има традицију од преко сто година наставе и образовања, а већ 65 година с поносом носи име Јована Јовановића Змаја, великог песника, лекара и пријатеља деце.
Школу са оваквом традицијом и славним именом обележиле су године вредног рада, труда и залагања на образовању бројних генерација које са успехом завршавају школу, на неговању вишејезичности и мултикултуралности.
Толеранција, поштовање, одговорност, саосећање, промена, развој и уважавање различитости су вредности које негујемо и на којима развијамо нашу школу. Пут који смо одабрали и који следимо је онај на којем царује знање и образовање, вреднује се труд и награђује радом стечен успех. Посвећеност унапређивању квалитета образовања и мултикултуралног суживота је визија коју градимо и мисија коју имамо.
Настојаћемо да и даље живимо радимо сви заједо у школи,да будемо достојни имена и дела човека чије име наша школа носи.
Драги Змајевци, данас се са песмом у срцу и великим поштовањем сетите нашег Чика Јове Змаја.
Ваш директор школе😊