Хуманитарна акција

mladen

У нашој школи ће се наредне две недеље организовати хуманитарна акција под слоганом “ За нашег Млађу”
Младен је бивши ученик наше школе који болује од неизлечиве болести, Дишенове дистрофије мишића. Младену треба тако мало од свих нас, а то је наше добро и племенито срце💙Показали смо много пута до сада да смо баш тако саткани… племенити и добродушни. Позивамо све који могу и желе: децу, родитеље, фирме, наше драге суграђане да се прикључе овој нашој акцији и добровољни прилог оставе у кутију која је већ од данас постављена на улазу у нашу школу. Прикупљени новац утрошиће се на куповину возила који би Младену био прозор у свет. Он је сада, нажалост, приморан да највећи део дана проведе код куће, у кревету, наставу прати онлајн и ауто би му у многоме олакшао живот и учинио да се бар за тренутак осети равноправним са својим вршњацима.
Хајде да помогнемо, да нас се што више укључи и да после ове акције још више порастемо и будемо бољи. И на крају, сем што се одлучимо да пошаљемо поруку, издвојимо новац, требало би такође да издвојимо време, јер срећнима нас, између осталог, чине и пријатељи. Тако не говоримо о дијагнозама, већ о људима, а у овом случају то је један диван, храбар и посебан дечак који од нас тражи тако мало, а за њега тако велико🥰