057408
No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Секције у нашој школи

 

ЛИТЕРАРНА

(разредна настава)

СВЕТЛАНА ШОВЉАНСКИ-Разредна настава

Време: последња субота у месецу

Разред : III

ЛИТЕРАРНА

(предметна настава)

ОСКАР ПУРГИЋ- предметна настава

Време: четвртак, предчас смена после подне

Разред: VII-VIII

РЕЦИТАТОРСКА

(разредна настава)

ЈЕЛЕНА САЛАГ-русински језик

АНА ПАВЛОВИЋ – српски језик

Време: петак, 4 час после подне

Разред: II-IV

РЕЦИТАТОРСКА

(предметна настава)

МАЈА САМАРЏИЋ српски и русински ј.

Време: суботом, једанпут месечно

Разред: V и VII

            НОВИНАРСКА

МЕЛАНИЈА МИХЊАК

Време: друга субота у месецу

Разред: VII

ДРАМСКА

(разредна настава)

ЕМИЛИ ХРОМИШ

ЈЕЛЕНА САЛАГ

Време: две суботе у месецу

Разред: II, III, IV

ДРАМСКА

(предметна настава)

ДАНИЈЕЛА САМАРЏИЋ

ДРАГАНА ДИЦКОВ

Време: средом у 12:00 када иду после подне

Разред: VI

                 ЛИКОВНА

ТАТЈАНА ПЕРОВИЋ

Време: прва субота у месецу

Разред: V - VIII

                 ХОРСКА

ТАТИАНА БАРНА

Време: четвртак, 5-ти час после подне III-3

Среда преподне 5-ти час IV-1                                          

Среда преподне 4-ти час IV-2

                                      

          КРЕАТИВАН  РАД

ЈЕЛЕНА КУХАР

АНА ПАВЛОВИЋ

ЈУЛКИЦА ЉИЉАНИЋ

МАРИЈА ТРТИЋ

Време: прва субота у месецу од 8:00-10:00

Разред: I-IV

СТРАНИ ЈЕЗИК

ИВАНА СТАМБОЛИЈА

СОФИЈА ОРЕЉ

Време: петком, предчас смена после подне

Разред: VI-VII

        САОБРАЋАЈНА

ВЛАСТИМИР ТОТ

МИЛОРАД СТРАЊАНАЦ

Време: понедељак седми час или предчас; субота пре подне

Разред: V-VIII

             ГЕОГРАФСКА

ЉУБИЦА СИМИЋ

Време: последње суботе у месецу

Разред: V-VIII

             ЦВЕЋАРСКА

ОЛИВЕРА МИТИЋ

Време: понедељак, осми час смена преподне

Разред: VII

СПОРТСКО-РЕКРЕАТИВНЕ СЕКЦИЈЕ

 

 

        БАЗЕН ПЛИВАЊЕ

ТАЊА ДОКМАНОВИЋ

МАРИЈАНА САМАРЏИЋ

РАДОМИР СТОЈАНОВИЋ

ЗОРАН ТОТ

Време: једанпут месечно од XI-III месеца по договору са ученицима

Разред: V-VIII

              ФУДБАЛ

РАДОМИР СТОЈАНОВИЋ

18:30-20:00 уторак

Сваке друге недеље

             ОДБОЈКА

МАРИЈАНА САМАРЏИЋ

18:30-20:00 понедељак

Сваке друге недеље

             ОДБОЈКА

ТАЊА ДОКМАНОВИЋ

Време: уторак, 12:15-13:00 смена поподне

Разред:

          ГИМНАСТИКА

ЗОРАН ТОТ

Време: петак, седми час смена пре подне

Разред: V-VIII

ПЕТИ РАЗРЕД

ОД ОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ ПО НОВОМ НАСТАВНОМ ПЛАНУ И ПРОГРАМУ ЗА ПЕТИ РАЗРЕД

ФИЗИЧКЕ АКТИВНОСТИ

МАРИЈАНА САМАРЏИЋ

РАДОМИР СТОЈАНОВИЋ

Време: суботом, квартално 6 часова

ЧУВАРИ ПРИРОДЕ

ОЛИВЕРА МИТИЋ

САЊА МИРАЖИЋ

Време: четвртак, предчас поподне

             7 час пре подне

СВАКОДНЕВНИ ЖИВОТ ЉУДИ У ПРОШЛОСТИ

МИЛИЦА МАРИНКОВ

Време: уторак, предчас поподне

             7 час преподне

ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ

ТАТЈАНА ПЕРОВИЋ

Време: прва субота у месецу

ХОР И ОРКЕСТАР

ТАТИАНА БАРНА

Време: субота свака друга, од 9:00-10:30