102371
No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Такмичења ученика школске 2017.-2018. године

 

Наставни предмет

наставник

Име и презиме ученика Разред Ниво такмичења Број освојени бодова

Датум такмичења

Место

 
ФИЗИЧКО ВАСП.

Дечаци – одбојка

Девојчице – одбојка

Пети – осми Општинско Друго место

Жабаљ

5.12.2018.

 

Дечаци – кошарка

Девојчице - кошарка

 Осми Општинско Друго место

Жабаљ

13.12.2017.

СРПСКИ ЈЕЗИК  

 Ђукић Исидора – литерарни рад

поводом Светог Саве

 Осми Општинско Друго место

 Жабаљ

26.01.2018.

ФИЗИКА          
  Тамара Шовљански Шести

Општинско

 

Oкружно

47

 

  8

18.02.2018.

Ђурђево

10.03.2018. Нови Сад

  Валентина Радишић       8  
  Урош Остоин       5  
  Душан Бакурски Седми Општинско   4  
  Теодора Комаров Осми Општинско 13  
  Татјана Бастаја       2  
  Радослава Дејановић       2  
МАТЕМАТИКА   Трећи - осми Општинско  

24.02.2018.

Госпођинци

  Вук Бастаја четврти   65  
  Јована Бубуљ     43  
  Марко Чегар     40  
  Марија Вујовић     30  
  Никола Марић пети   33  
  Тара Богданић шести   40  
  Тамара Шовљански     40  
  Сандра Петковић седми   10  

 

ХЕМИЈА                

  седми Општинско  

3.03.2018.

Госпођинци

  Душан Џамбас     49  
  Сандра Петковић     43  
  Бојана Павловић     23  

ГЕОГРАФИЈА

 

 

Седми

Осми 

Општинско  

11.03.2018.

Жабаљ

  Бакурски Душан Седми   75  
  Топчиов Стефан     73  
  Џамбас Душан     69  
  Павловић Бојана     63  
  Рамач Дариа Осми   81 окружно 28.04.2018. Нови Сад
  Марић Вукашин     71  
  Марић Милан     67  
  Комаров Теодора     60  
РЕЦИТАТОРИ    

Општинско

 

2о ученика

 

 

13.03. Жабаљ

 

  Огњен Веселиновић трећи Зонско  

17.03.2018.

БАЧ

  Михајло Михелц пети      
  Кристина Ђуранин        
  Јасна Мудри        

БИОЛОГИЈА

 

  Пети Општинско   

ЧУРУГ

17.03.2018.

  Вереш Ксенија                                       74  
  Нијемчевић Ленка     72  
  Топчиов Душан     51  
  Барна Марина     42  
  Јосиповић Дејан Шести   80 окружно 21.04.2018.Нови Сад
  Тривуновић Миломир     75  
  Вранац Лазар     74  
  Чегар Урош     65  
  Остоин Урош     57  
  Михајлов Биљана седми   73  
  Петковић Сандра     72  
  Хорњак Марија     65  
  Павловић Бојана     60  
  Бастаја Татјана Осми   60  
  Комаров Теодора     56  
  Вујовић Тијана     54  
  Мудри Јелена     52  
ИСТОРИЈА   Пети Општинско  

Чуруг

17.03.2018.

  Живковић Урош     15  
  Чегар Урош Шести   14  
  Бараћ Душан     12  
СРПСКИ ЈЕЗИК     Општинско  

Ђурђево

24.03.2018.

  Гајишин Тања Пети   13  
  Марић Никол     13  
  Ћурчић Драгана     13  
  Шовљански Тамара Шести   13  
  Чегар Урош      9  
  Михаљовски Јелена      6  
  Петковић Сандра     13  
  Топчиов Стефан     11  
  Џамбас Душан      8  
  Рамач Дариа Осми   13  
  Драгић Драгана     10  
  Марић Вукашин     10  

КВИЗ ЗНАЊА

Тим школе

Дујаковић Ранко

Марић Милан

Чегар Душан

Осми

 

Седми

Општински пројекат-Школама у походе

 

Друго место

 Жабаљ

27.03.2018.

ШТА ЗНАМ О САОБРАЋАЈУ     Општинско такмичење  

Ђурђево

20.04.2018.

  Ћурчић Драгана Пети   Друго место  
  Живковић Урош    

Друго место

 

 
РУСИНСКИ ЈЕЗИК     Међуокружно такмичење  

Ђурђево

28.04.2018.

  Вереш Сенка Пети   14  
  Барна Марина     11  
  Ђуранин Кристина      7  
  Будински Јасмина Седми   13 републичко

Ђурђево

26.05.2018.

  Хорњак Марија     12  
  Кањух Златка     10  
  Мудри Јелена Осми    7